SPRAWDŹ NASZ CENNIK
Zadowoleni Klienci
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeśli zależy Wam na skutecznej walce z plamami i zabrudzeniami. Stosowane przez nas środki są w całości ekologiczne i antyalergiczne. Jesteśmy do Waszej dyspozycji – gwarantujemy obsługę i zadowolenie na najwyższym poziomie. Nasza pralnia realizuje kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych dostosowane do ich potrzeb. Świadomi tego, że każdy usługobiorca jest wyjątkowy, oferujemy pranie wszystkich rodzajów ubrań. Zadbamy o idealny stan zarówno rzeczy codziennego użytku, jak i te bardziej eleganckie. W naszej pracy dbamy nie tylko o Waszą odzież. W ofercie znajdziecie także usługi prania dywanów i zasłon, aby wnętrza domów zawsze były czyste i świeże. Skontaktujcie się z nami, aby omówić szczegóły zamówienia oraz rodzaj prania, który Was interesuje. Potrzebujecie dodatkowej usługi, której nie widzicie na stronie? Poinformujcie nas, a postaramy się sprostać temu zadaniu!
Od wielu lat realizujemy potrzeby zarówno branży hoteli oraz restauracji, jak i Klientów indywidualnych. W swojej codziennej pracy stawiamy na profesjonalne podejście do Kontrahentów oraz najwyższą jakość oferowanych usług. Doświadczenie, które zdobywaliśmy na przestrzeni ostatnich lat pozwoliło stworzyć nam miejsce przyjazne dla ludzi. Długoletnie współprace i budowanie więzi z Klientami sprawiają, że jesteśmy postrzegani jako solidny partner biznesowy.
Pralnia Wodnik
ul. DEKORACYJNA 3D
65-155 Zielona Góra
Tel.: 731 983 055 / 698 403 027
Data przyjęcia:
Imię i nazwisko: .......................................
Telefon:     .......................................
Data odbioru:  .......................................

Uwagi:
plamy/rozprucie

Asortyment nieujęty w cenniku
* na odpowiedzialność klienta

podpis
klienta .......................................
*Dane zawarte w formularzu są przekazywane za pełną zgodą osoby wypełniającej formularz i służą wyłacznie obsłudze zapytań kierowanych do Pralni Wodnik oraz ewentualnego kontaktu z osobą wysyłającą formularz. Wysłanie formularza jest jednoznaczne ze zgodą na taki jednorazowy kontakt ze strony pracowników Pralni Wodnik.